Dzień otwarty - klasy pierwsze

Dzień otwarty - klasy pierwsze.

Serdecznie zapraszamy rodziców przyszłych pierwszaków do Naszej Szkoły na dzień otwarty, 20 marca o godzinie 17:00.

Zgłaszanie odpisów za obiady

Zgłaszanie odpisów za obiady.

Odpisy za obiady należy zgłaszać bezpośrednio u intendenta - na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na numer 71 363 53 99.

Półkolonie 2019 - koniec zapisów

Limit miejsc na Półkolonie 2019 został wyczerpany.

Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia

W tym roku również świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W bibliotece szkolnej zostały ogłoszone 4 konkursy oraz odbyły się zajęcia biblioteczne. Portrety Pluszowego Przyjaciela, można było podziwiać w korytarzu obok świetlicy szkolnej, a na najładniejszą maskotkę głosowaliśmy w bibliotece szkolnej.

Oto lista nagrodzonych w misiowych konkursach:

1. KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZEGO MISIA – MASKOTKĘ wygrała Celinka z klasy 2a

2. KONKURS NA BAJKĘ O PLUSZOWYM MISIU – wygrała Patrycja z klasy 3a

3. KONKURS NA PORTRET PLUSZOWEGO MISIA:
w klasach 1-3 – wygrała Sonia z klasy 1a
w klasach 4-5 – wygrała Pola z 5a
w klasach 6-8 i 3 gimnazjum – wygrała Samanta z 3a

4. KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ – wygrała Natalia z 5a

Zapraszamy do obejrzenia pluszowej galerii i najlepszej prezentacji „Niedźwiedź, to nie miś”.

Jeszcze raz gratulacje dla nagrodzonych oraz serdeczne podziękowania dla wszystkich biorących udział. Podziękowania również dla Pani Bożeny Panek za miłą współpracę. Do zobaczenia za rok, na kolejnych urodzinach Misia.