Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia

W tym roku również świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W bibliotece szkolnej zostały ogłoszone 4 konkursy oraz odbyły się zajęcia biblioteczne. Portrety Pluszowego Przyjaciela, można było podziwiać w korytarzu obok świetlicy szkolnej, a na najładniejszą maskotkę głosowaliśmy w bibliotece szkolnej.

Oto lista nagrodzonych w misiowych konkursach:

1. KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZEGO MISIA – MASKOTKĘ wygrała Celinka z klasy 2a

2. KONKURS NA BAJKĘ O PLUSZOWYM MISIU – wygrała Patrycja z klasy 3a

3. KONKURS NA PORTRET PLUSZOWEGO MISIA:
w klasach 1-3 – wygrała Sonia z klasy 1a
w klasach 4-5 – wygrała Pola z 5a
w klasach 6-8 i 3 gimnazjum – wygrała Samanta z 3a

4. KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ – wygrała Natalia z 5a

Zapraszamy do obejrzenia pluszowej galerii i najlepszej prezentacji „Niedźwiedź, to nie miś”.

Jeszcze raz gratulacje dla nagrodzonych oraz serdeczne podziękowania dla wszystkich biorących udział. Podziękowania również dla Pani Bożeny Panek za miłą współpracę. Do zobaczenia za rok, na kolejnych urodzinach Misia.

Opinia - program wychowawczo-profilaktyczny w SP nr 15

Zamieszczamy wyniki ankiety dotyczącej programu-wychowawczo-profilaktycznego w Szkole Podstawowej nr 15.
Do pobrania tutaj.

Intendent w budynku przy ul . Wiejskiej

Pani intendent pracuje obecnie w budynku przedszkola przy ul. Wiejskiej, numer telefonu 71 363 53 99.

WYSTAWA 100 NA 100, CZYLI 100 KSIĄŻEK NA 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

Wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną Filia nr 03 przygotowaliśmy dla Państwa wystawę - Sto na sto, czyli sto książek na stulecie Niepodległej. Mamy piękne eksponaty. Uczniowie wykonali też prace plastyczne - patriotyczne. Zapraszamy do oglądania wystawy: Link do wydarzenia na facebook.