LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

26 FINAŁ WOŚP

wosp

Organizatorzy Rada Osiedla Oporów i Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 9.
Miejsce budynek szkoły ul. Morelowskiego 43.Szanowni Państwo,

14 stycznia w budynku szkolnym przy ul. Morelowskiego 43 organizowany jest sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach imprezy towarzyszącej zaplanowaliśmy wiele atrakcyjnych przedsięwzięć, na które pragniemy serdecznie Państwa zaprosić.

Dzień pomyślany został w taki sposób, aby było to spotkanie absolwentów, ich Rodziców, aktualnych uczniów ZSzP Nr 9 i ich bliskich, a także wszystkich mieszkańców Oporowa.


W godzinach od 10-tej do 17-tej odbywać się będą konkurencje sportowe, koncerty , występy artystyczne. Uruchomimy salę kinową, salę gier planszowych, zajęcia dla grotołazów i pasjonatów wspinaczki, kawiarenkę. W holu pojawią się mali artyści, ich starsi koledzy i koleżanki (uczniowie i absolwenci szkoły), ale także zaproszeni goście. Za udział w imprezach sportowych i artystycznych przewidujemy nagrody dla uczestników.

Jeśli ktoś z Państwa miałby ochotę wspomóc nas swoimi działaniami, czekamy na propozycje. Pozostałych zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dyrekcja i pracownicy ZSzP Nr 9.


Harmonogram 26 finału WOŚP.