LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

26 FINAŁ WOŚP - podsumowanie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/26_wosp oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

Z wielką przyjemnością chciałabym poinformować, że zorganizowany po raz pierwszy na Oporowie Sztab 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był naszym wspólnym sukcesem. Impreza towarzysząca, która odbyła się w budynku szkoły przy ul. Morelowskiego udała się. Ogromne zaangażowanie wolontariuszy, nauczycieli, uczniów, rodziców i mieszkańców Oporowa przyczyniły się do tego. Współpraca Rady Osiedla Oporów i Kleciny, nauczycieli i pracowników naszej szkoły to dowody na to, że w zespole jest siła. Zebraliśmy do puszek i przekazaliśmy na cel WOŚP 40518,88 zł! To świetny wynik. Robiliśmy to po raz pierwszy i udało się. Każde wspólne dzieło łączy i umacnia więzi międzyludzkie, więc róbmy to nadal! Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu będziemy razem, że będzie nas jeszcze więcej, że zbierzemy drugie tyle dla WOŚP i ponownie będziemy się cieszyć wspólnym sukcesem. Wiem to, ponieważ już napływają do mnie deklaracje współpracy na przyszły rok.  A poza tym? Najzwyczajniej w świecie cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym wielkim przedsięwzięciu.

Z pozdrowieniami,
Dyrektor ZSP-9

{gallery}galeria/26_wosp{/gallery}