LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

Wolontariat w DPS-ie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/dps oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

WW Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 9 we Wrocławiu jest wiele wolontariatów. Począwszy od zbierania makulatury przez trochę trudniejsze, bardziej wymagające -"Młodzi Oporowianom", praca w przedszkolu "Mokronosek" - kończąc na "Dziewczynce z zapałkami" i wolontariacie w DPS-ie.

W Zespole Szkolno –Przedszkolnym nr 9 we Wrocławiu jest wiele wolontariatów. Począwszy od zbierania makulatury przez trochę trudniejsze, bardziej wymagające -"Młodzi Oporowianom", praca w przedszkolu "Mokronosek" - kończąc na "Dziewczynce z zapałkami" i wolontariacie w DPS-ie. Opiekunami wolontariatu w Domu Pomocy Społecznej są pani Agata Ratajczak i pani Anna Widlicka. Liderami w bieżącym roku szkolnym 2017/2018 są Emilia Grudzińska i Szymon Senderowski. Mamy wielu wolontariuszy. Od września wychodziliśmy do DPS-u cztery razy. Każde wyjście miało inną tematykę. Wspominaliśmy wakacje, wspólnie pamiętaliśmy o zmarłych, świętowaliśmy dzień niepodległości i andrzejki oraz urządzaliśmy wielkie kolędowanie.

Nasz wolontariat jest jedyny w swoim rodzaju. Pomagamy poprzez występy artystyczne. Można powiedzieć, że naszą zabawą rozjaśniamy szarą rzeczywistość starszych i niepełnosprawnych ludzi... Na żadnym wyjściu nie brakuje śpiewania, recytowania i skeczy pisanych przez naszych wolontariuszy. Każdy pokazuje swój talent muzyczny, aktorski lub recytatorski.

Opiekunowie wolontariatu wraz liderami:
Agata Ratajczak i Anna Widlicka oraz
Emilia Grudzińska i Szymon Senderowski

{gallery}galeria/dps{/gallery}