Promocja zdrowia

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/pr_zdr oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W latach 2015- 2017 Gimnazjum nr 40, a obecnie Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu realizował  program szkoły promującej zdrowie.

W grudniu 2017 odbyło się podsumowanie kolejnej edycji i rozdanie nagród uczniom reprezentujących naszą szkolę w prozdrowotnych konkursach takich jak:
1. Konkurs plastyczny „Młodzież i tolerancja” - szkołę reprezentowały Alicja Anioł i Klaudia Szalak zdobywając wyróżnienie.
2. Konkurs pt. „Prawa i obowiązki ucznia w kontekście zdrowia” - naszą szkołę reprezentowali: Michał Ostrowski zajmując IV - te miejsce, a Mateusz Lenczewski zdobywając wyróżnienie.
3. Konkurs "HIV i AIDS - ćwicz siłę umysłu"  - szkołę reprezentowali: Alicja Anioł zajmując IV- te miejsce, a Łukasz Małys zdobył wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom promującym zdrowie w naszej szkole.
Anna Widlicka- koordynator ds. Promocji Zdrowia w szkole.

{gallery}galeria/pr_zdr{/gallery}