LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

Półkolonie 2019 (ul. Morelowskiego).

Półkolonie 2019 (ul. Morelowskiego).

Szanowni Rodzice! Przez pierwsze cztery tygodnie nadchodzących wakacji (w tygodniach od 24. czerwca do 19. lipca 2019r.) na terenie naszej szkoły przy ulicy Morelowskiego 43 organizowane będą półkolonie letnie przez firmę Brainy.

Organizator prowadzi zapisy na trzy turnusy tematyczne:

  • - Mały Konstruktor (budowanie i programowanie na zestawach Lego dla grup wiekowych 5-6 lat, 7-9 lat i 10-12 lat),
  • - Mały Odkrywca (ciekawe doświadczenia i eksperymenty z pogranicza chemii, fizyki, przyrody dla grup 6-8 lat i 9-11 lat),
  • - Mały Artysta (nowatorskie techniki plastyczne, praca z gliną, malarstwo, rękodzieło dla grup 6-8 lat i 9-11 lat).

Poza zajęciami edukacyjnymi każdego dnia przewidziane są liczne gry sportowe (typu: piłka nożna, zbijak, wyścigi rzędów) na sali gimnastycznej oraz zabawy integracyjne na powietrzu.

Koszt uczestnictwa w tygodniowym turnusie wynosi 499 zł (przy zapisie na 2 turnusy lub dla rodzeństwa udzielana jest zniżka 5%.) Organizator zapewnia 12-osobowe grupy, wykwalifikowaną kadrę, pełne wyżywienie (pierwsze i drugie śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek) oraz opiekę w godzinach 8.00 – 17.00.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego 602 544 602 lub mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji o półkoloniach, grafiku dnia, programie poszczególnych turnusów znajdą Państwo na witrynie internetowej: www.polkoloniewroclaw.pl