LOGOWANIE DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO 

347 Wrocławska Gromada Zuchów Leśnych "Płomienne Niedźwiadki"

347 Wrocławska Gromada Zuchów Leśnych "Płomienne Niedźwiadki"

Kim jesteśmy? Co robimy?
Zuch to najmłodszy członek ZHP, który ma nie mniej niż 6 i nie więcej niż 10 lat. Dla zucha kodeksem moralnym, przyjmowanym dosłownie, jest Prawo Zucha, które dzieci poznają na pierwszych zbiórkach i obligują się przestrzegać po złożeniu Obietnicy Zucha. Poprzez różnorodne, odpowiednio dobrane gry i zabawy zuchy nabierają dobrych nawyków.  Wszystkie działania wychowawcze odbywają się pośrednio poprzez formę najbliższą dzieciom – zabawę. Wcielając się w doktorów, rycerzy czy czarodziejów dzieci jednocześnie przeżywają niezapomniane przygody i doskonale się bawią…

Podczas zbiórek i innych przedsięwzięć gromady zuchy zdobywają sprawności i gwiazdki, które rozwijają ich zainteresowania zmagają w zdobywaniu nowych umiejętności. Kiedy rękawy munduru powoli zaczną robić się za krótkie, a wszystkie zuchowe ścieżki okażą się dobrze znane to znak, że najwyższy czas, aby wkroczyć w szeregi harcerzy…

Możemy Państwa zapewnić, że na zbiórkach dzieciaki będą się nie tylko świetnie bawić ale również zdobędą wiele nowych umiejętności.
 
Termin zbiórek:
Zbiórki zuchowe odbywają się w każdy czwartek w godzinach 16:30-18:30 w świetlicy przy wejściu do szkoły.

Miejsce zbiórek:
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Księżnej Jadwigi
ul. Solskiego 13
50-401 Wrocław
 
Bardziej szczegółowe informacje dotyczące działania naszej gromady znajdują się na stronie internetowejwww.347.zhp.net.pl i na Facebooku: www.facebook.com/srodowisko347.
 
Kontakt do Drużynowej:
Joanna Wieruszewska sam.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.